שם:
נייד:
דוא"ל:
נושא הפניה:

WELCOME CHANGE

WelcomeChange – ערכה לניהול חווית שינוי מוצלח שנועדה לסייע ביישום שינוי מודרך ומנוהל, כל הדרך אל ההצלחה.

הערכה היא פיתוח משותף וייחודי של שוקי כץ – יועץ ארגוני בכיר, מומחה בתהליכי שינוי שאחראי על "מודל השינוי", ומינה פורטנוב-משען – מעצבת תקשורת חזותית שהובילה מייזמי מיתוג ועיצוב עבור החברות המובילות במשק, מומחית במסרים ויזואליים.

איך עובדים עם הערכה ?

מה בערכה ?
עבודה עם הקלפים
קיימות שתי גישות אפשריות לעבודה עם קלפים:

א. פורשים את הקלפים כשהם גלויים ובוחרים את אלה שהתמונה או המילים המופיעות בהם מדברות אלינו, בהקשר של השינוי הצפוי.

ב. עוצמים את העיניים ושולפים מהחפיסה קלפים באופן אקראי. בשיטה זו הקלפים “בוחרים אותנו”.

אופן הבחירה קשור לרצון שלנו לשלוט על הבחירות שלנו, להישאר רציונליים או למוכנות שלנו לשחרר ולאפשר לדברים לא מודעים לעלות.

עבודה עם קלפים נסתרים מכניסה נופך מסתורי יותר ואותנטי. היא מדגישה את גורם חוסר הוודאות וחוסר השליטה המלאה בתהליכים.הנחיות לעבודה עצמית
א. הגדירו לעצמכם שינוי אחד וממוקד במונחים של מטרה/יעד בצורה ברורה. לדוגמה: “להפחית 30 ק”ג ממשקלי הנוכחי תוך 6 חדשים ולשמור על המשקל החדש למשך שלוש שנים לפחות…”.

אל תנסחו את השינוי בצורה מורכבת או לא ברורה, לדוגמה: “להפחית ממשקלי כמה שיותר קילוגרמים במהירות…”.

דוגמה נוספת: "להשלים את התואר הראשון במינהל עסקים, תוך ארבע שנים, מעכשיו, לכל היותר. במקביל, להמשיך לעבוד ולהסתדר עם סיוע כלכלי מינימאלי מההורים".

תיאור המציאות החדשה: "אני בעל/ת תואר ראשון במינהל עסקים, ממוסד אקדמי מוכר ומכובד. רכשתי, תוך כדי לימודים, ניסיון מסוים בעבודה. חברי ובמקום העבודה שלי, מכבדים ומעריכים אותי על כך שגם עבדתי וגם למדתי, במקביל, ומימנתי את מרבית שכר הלימוד והמחייה שלי מכספי – ללא תלות בהורים. הציונים שלי מעל הממוצע ומאפשרים לי לימודי תואר שני, אם ארצה להמשיך ללמוד בעתיד".

ניסוח שכזה, מאפשר לי להגדיר בצורה ברורה מה הדברים החשובים לי באמת בתוצאת השינוי – ובתהליך, בדרך שתוביל אותי לשם.

תארו במשפטים ברורים את ה”מציאות החדשה” שאתם רוצים לחוות מנקודת מבטכם: לדוגמה: “אני שוקלת 60 ק”ג, נראית מצוין בבגדים במידה 40, אוכלת ארוחות בריאות ומאוזנות”.

רשמו את הגדרת השינוי והמציאות החדשה ב “מפת השינוי”.

שבו בנוח וחשבו מעט על השינוי הצפוי. מה אתם יודעים עליו? מה לדעתכם אמור לקרות לכם בזמן התהליך? מה יהיה המצב לאחר השינוי? להזמנת סדנא ורכישת הערכה ניתן
לשלוח הודעה  
 
להתקשר  למשרד : 08-9431910 או לנייד : 050-9431910


 או להזמין את המשחק בחנות :
לחצו כאן