שם:
נייד:
דוא"ל:
נושא הפניה:

נס גדול קורה פהחג הניסים החל ואני רוצה  לאחל לכם חג אורים שמח ולבחון יחד איתכם את הניסים שקורים לנו בחיים.

בחרתי לכתוב את הניוזלטר ביום המיוחד לי כפול שניים . ביום הזה נשאתי לבחיר ליבי , נס לא קטן להוריי שכמעט "התייאשו" מהילדה החוששת מהתחייבות ברת משקל. וביום הנישואין הראשון , הגיחה בתנו הילה לאוויר העולם , יום שבת בבוקר, נר חמישי , והשמש בשמיים זרחה בגדול.

לפני כחודש התחלתי להרצות בקרב משתתפים מאשדוד אשקלון ושדרות ומושבי הסביבה.
ובין לבין ערכתי משחק היכרות עם קלפי מרלין להצגת המשתתפים ולהתחברות לנושא. לאחד מן המשתתפים יצא קלף "להאמין בניסים" והוא כאדם חובש כיפה היה לו קצת קשה  להאמין בניסים.
אני אמרתי לו שברגע שהוא יאמין זה יקרה ונתתי לו דוגמאות מחיי.

לכן הצעד הראשון הוא לקבל את העובדה שאתם אוחזים בהגה : החיים שלכם הם היצירה שלכם , והכלי העיקרי שהשתמשתם בו כדי ליצור את החיים שלכם הוא האמונות שלכם. אם אתם רוצים לחולל ניסים עליכם להחליט מהן האמונות שאתם רוצים שיהיו לכם.

אז קחו נשימה והתבוננו בחייכם . מה אתם רואים ? כל דבר שתגלו מהווה עדות לאמונות שלכם.

תמונת החיים הנוכחית שלכם – מערכות היחסים שלכם, בריאותכם סגנון החיים שלכם , מקום מגורים, מקום העבודה, המקום בו אנו מבלים את זמן הפנאי שלנו כל אלו משקפים את תמונת הלא מודע אותה אנו מחזיקים במוחינו.

אתם מכירים את הביטוי "אאמין בזה כשאראה את זה" אני ממליצה לכם לאמץ את המשפט הבא : תראו את זה כשתאמינו בזה" . במובן אמיתי מאד וקונקרטי מאד , לא זו בלבד שהאמונות שלכם משקפות את המציאות שלכם , אלא שהן יוצרות את המציאות שלכם- והדבר נכון גם לגבי מציאות הצלחה עסקית, בחירת בן זוג לחיים, ניהול מערכות יחסים, בחירת אנשים שייכנסו לחיינו , ריאות ועוד...

אמונות גוברות על רצונות
שנו את האמונה והנס יקרה

בדיעבד צחקנו , כי הניסים פשוט קרו זה אחר זה במבצע "עמוד הענן " וניסים הם לא רק במתכונת של כסף אלא קורים לנו גם בחיים בהצלת נפשות, בבקשות קנטנות, בתינוק שנולד בריא על אף כל החששות במהלך כל ההריון , ..

אז בואו נערוך לנו תרגיל קטן עם הניסים והאורות שמתחוללים בחיינו ..

איזה נס קרה לנו ?
על איזו אור או גבורה פנימית אנו מודים על כך ?
מהו האור בחיינו ?
אילו ניסים אנו רוצים להאיר ואילו ניסים אנו רוצים להעיר ולאחל לעצמינו ...
כי כולנו כד קטן שרק צריך להתמקד באור שהוא רוצה להכניס , בתודעה האישית ולהזמין לעצמינו את מה שאנו רוצים ולא את מה שאנו רוצים להיפטר ממנו...