שם:
נייד:
דוא"ל:
נושא הפניה:
Dream...Dare...Do...


קליניקה ומרכז הדרכה שלי...חלום שהתגשם ...


אני חוגגת בימים אלה 10 שנים לשינוי , ליום בו החלטתי שאני לא אלך יותר למקום העבודה , עת עבדתי בחברת הייטק , עם החלטה ענקית לסיים את התיזה בנושא הפרטה ולעשות וי לתואר שני. עם סיום הגשת התיזה , ניתן האות והחלטנו להתחתן  (כן..גם זה היה על הקנה..) ומשם החלטתי לפצוח בקריירה חדשה של יועצת ארגונית , עצמאית.

המסע עד פתיחת התיק בתאריך 31.07.2007 , נמשך 4 שנים של למידה, התמקצעות ,  בתחום הנחיית קבוצות, ייעוץ למשאבי אנוש, ייעוץ ארגוני, למידת השטח, השתתפות בכל כנס אפשרי בתחום , קריאת ספרות מקצועית ולמידה אינסופית וזינוק לשטח חדש . בהמשך הדרך הפכתי לאמא. לצד הכובע החדש של האמהות, הוספתי לארגז הכלים , לימודים והתמקצעות בתחומי גישור, גישור משפחה וגירושין , אימון ומאסטר קואצ'ינג והתמחות בקלפים טיפוליים/השלכתיים ומשחקי אימון.

בסיום לימודיי בשנת 2009 , בתחום אימון מתמחים , הגשתי עבודה מסכמת  המתארת  את שאיפותי וחלומותיי בצירוף לוח זמנים . במסגרת זו , רשמתי כי אני מייחלת לילד נוסף במהלך השנה הקרובה ותוך 5 שנים פותחת מרכז הדרכה משלי.

בני היקר הגיח לעולם במרץ 2010 , ובימים אלה, אני שמחה לחלוק עם לקוחותיי מרכז הדרכה המשלב קליניקה פרטית , חלום שהתגשם , מתוך כתיבת החזון ששילב כיוון, מטרה משמעותית וערכים המהווים אבני דרך עבורי .
בהתאם לדבריו של ניטשה: ''מי שיש לו ''למה'' שלמענו יחיה יוכל לשאת כמעט כל איך' , מי שברור לו ונהיר לו ''המה'' משמעות החיים והעסק שלו עבורו , האיך להתנהל ואיך להתנהג כך ...כבר יגיע... ''האיך'' תמיד מגיע אחרי החזון וההחלטה .

איפה ?
רחוב האיזמל 2/2 נס ציונה