שם:
נייד:
דוא"ל:
נושא הפניה:

מהו אימון ?מקור הביטוי אימון מהשפה האנגלית Coaching. הביטוי צמח כמובן בארה''ב אך שורשיו אינם מעולם הספורט כפי שנהוג לחשוב. האימון האישי כמוהו כחונכות שהייתה נהוגה בזמנים עברו, לכל בגיר בשבטים הקדומים היה ''מנטור'' שאימץ אותו, לימד אותו את רזי ההישרדות, הציד, החיצוניות וההתקשטות כחלק מסמלים של מעמד, טיפח אצלו את יתרונותיו ולימד אותו להסתיר את חולשותיו.

לכל גורו יש את הגורו שלו – גם לראשי השבטים בימים עברו כמו גם לראשי מדינות היום או לראשי מפלגות יש את ה''אדם לסמוך עליו'' ללמוד ממנו, לקבל ממנו עצה טובה, תדרוך ואף ברכה לקראת משימה חשובה או מטרה נחשקת.

בעולם הספורט התפתח ה- Coach . משחקן מצטיין למאמן קבוצה. גם היום בתחום הכדורגל למשל, ניתן לראות כיצד שחקנים גדולים הפכו למאמנים.

בעולם העסקים הפך האימון העסקי בארגונים וחברות, לפופולרי כבר משנות השמונים. חברות מפורסמות הנהיגו פרדיגמה למצויינות ארגונית, הן השתמשו ב''מדריכים למכירות'' ב''מומחים לקליטת כח אדם'', ב''גורו רוחני'' כמרצה להגברת היצירתיות והפריון בעבודה ועוד.

כל אדם הוא שונה ובעל צרכים מיוחדים האופייניים רק לו, המאמן בזכות הניסיון וההכשרה שלו מלמד את המתאמן להתייחס באופן מעשי ויעיל למשברים ולפרשות דרכים המתרחשים בחייו ו/או במסגרת תפקידו בארגון. המאמן מלווה את המתאמן החל משלב הצהרת מטרת האימון, בונה איתו תוכנית פעולה שלבית להשגת המטרה ומחוייב לתהליך הצמיחה וההתפתחות של המתאמן.

ההנחה אחת היא שקיימים בכל אדם כוחות וכישורים בלתי רגילים, אשר לא תמיד ממומשים בחיי היום יום. מטרת האימון היא לגייס כוחו
ת ויכולות אלה כאן ועכשיו. המאמן יחד עם המתאמן מזהים את החסמים המונעים מן המתאמן להתקדם וביחד איתו מבררים את צורות החשיבה ותבניות האמונות המקבעות וחוסמות אותו. שיטת העבודה באימון יוצרת בהירות, המאפשרת יציאה מתמדת לפעולה וליישום, מתוך מוטיבציה פנימית ולא מתוך אילוץ חיצוני. ההנחה היא שכל אדם הוא המומחה הגדול ביותר לחייו, ושהתשובות לשאלותיו קיימות בו ולא בגורם חיצוני. על כן המאמן אינו מייעץ למתאמן ואינו פותר בעיות במקומו, אלה עוזר לו למצוא את התשובות הקיימות בו ולא בגורם חיצוני.

לעיתים קרובות קשה לנו לעשות את הפעולות שאנו יודעים שיקדמו אותנו, בגלל הרגלים, פחדים, אילוצים חיצוניים ועוד. באימון מקבלים את הכלים לעשות את אותן פעולות ''עקב בצד אגודל'' באופן שהמתאמן רוכש הן ניסיון ומיומנות בביצוע אותן פעולות והן ביטחון ביכולתו להמשיך ולבצען גם בעתיד, בתום האימון.

באימון אומרים שאם אין פעולה אין אימון.

עם סיום התהליך מגבשים יחד את הערכים כך שייפעלו לטובת המתאמן בחייו האישייים ובחייו העסקיים .
הנסיון החוזר והביטחון הם שמביאים לכך שבעקבות האימון המתאמן מסגל לו את ההתנהגויות המקדמות שרצה בהן, והן הופכות חלק ממנו.

מזמינה אותך לאימון אישי-ליצור את עתידך.

מזמינה אותך לאימון עסקי -לגלות את היכולות העסקיות שלך.

מזמינה אותך לאימון אישי למנהלים- להעז ולחלום ,לבנות את החזון האישי ואת החזון העסקי, להכיר ולדעת את היעוד האמיתי שלך כמנהל.

מזמינה אתכם לאימון לקריירה - לפיתוח קריירה, ניהול שינויים בקריירה, חיפוש עבודה והכנה לראיונות עבודה . 

מזמינה אתכם לאימון קבוצתי - מסע של " כולנו יחד וכל אחד לחוד".

מזמינה אתכם לקורס אישי ומקצועי תהליך מודרך של אימון אישי המתבצע במסגרת קבוצה, המקנה למשתתפי הקורס ''ארגז כלים יישומי'' להתמודדות במעגלי החיים ומוכר כקורס לגמול השתלמות . 

לתיאום פגישה וליצירת קשר